Merkezimiz

Çankaya Arabuluculuk Merkezi, uyuşmazlıkların barışçıl bir alternatif çözüm yolu olan arabuluculukla çözülmesinin doğruluğuna ve gücüne inanan kıdemli hukukçu arabulucular tarafından kurulmuştur.

Akdeniz Salonu

 

 

Merkezimiz; ticari uyuşmazlıklar, işçi-işveren uyuşmazlıkları, tüketici uyuşmazlıkları, miras ve aile hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklar, kira uyuşmazlıkları başta olmak üzere tarafların üzerinde tasarruf edebileceği tüm hukuki konularda arabuluculuk hizmeti vermektedir.

 

 

 

"İş hukukunda uzman arabulucu" niteliğine de sahip yetkin arabulucularımız hem iş hukukunda dava şartı (zorunlu) arabuluculuk hem de ihtiyari arabuluculuk süreçlerini yürütmektedir.

Akdeniz Salonu

 

 

Tamamen arabuluculuk ruhuna ve sürecine uygun dizayn edilmiş merkezimizde; her biri bağımsız, kullanıma hazır, isimlerini denizlerimizinden alan 4 ayrı toplantı odası, 1 bekleme odası ve ortak kullanım alanları bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

Akdeniz Salonu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ege Salonu

 

 

 

 

 

 

 

Toplantı odalarımız, kablosuz yazıcı ve ikram standı gibi teknik imkanlara sahip olup yalnızca dizüstü bilgisayarlarını getirecek tüm arabulucuların kullanımına açık ve hazırdır.

Merkezimizin imkanlarından faydalanmak isteyen arabulucular, iletişime geçerek randevu alabilirler